Wyślij wiadomość
aboutus

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd.

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki: SANI
Ilość pracowników: 101~200
Coroczne wyprzedaże: 10 Million-50 Million
Rok założenia: 2007
pc Export: 30% - 40%
O nas
Wprowadzenie

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd jest jedną z najbardziej profesjonalnych firm w Chinach kontynentalnych, która koncentruje się na produkcji sprzętu endodontycznego o światowym standardzie.Jako pionierzy w naszej dziedzinie, naszym celem jest osiągnięcie „rewolucji technologicznej z wytrwałością” poprzez rozwój od A do Z całego rozwiązania, a także ciągły rozwój i ulepszanie naszych istniejących produktów.
W oparciu o ponad 10 lat rozwoju i produkcji zaawansowanej technologii, w połączeniu z dobrze rozwiniętymi zasobami logistycznymi w kraju i za granicą, staje się ważną międzynarodową produkcją wyrobów dentystycznych, które zostały sprzedane do Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Południowego Wschodu Azja .it obecnie negocjuje z dealerami ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Korei, Ukrainy, Rosji, Algierii, Egiptu, Kanady i innych krajów w celu ustanowienia długoterminowych relacji i współpracy.
Z „tolerancją dla różnorodności, wspólnym tworzeniem, innowacjami” jako duchem przedsiębiorczości i „jakością dla przetrwania, wiarą w rozwój” jako zasadą zarządzania. SANI łączy rozwój swojej firmy ze społeczną odpowiedzialnością za poświęcenie się zdrowiu ludzkiemu. współpracuj z przyjaciółmi z całego świata na rzecz wspólnego i harmonijnego rozwoju.

Nasz zespół

Zespół sprzedaży SANI

Chiny Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Zespół fabryki SANI

Chiny Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Szczegóły kontaktu